İnternetten Para Kazanma Yolları Özet

İnternetten Para Kazanma Yolları Özet

İnternetten Para Kazanma Yolları Özet
Yayınlama: 05.11.2022
30
A+
A-

İnternetten Para Kazanma Yolları Özet

Para Kazanma Yolları

Merhaba arkadaşlar, bu kitabımda kendi uyguladığım yöntemler ile para kazanma yani pasif gelir elde etmek için birkaç saat ayırarak, ayda ortalama 20-100 dolar arası kazanç elde edebilirsiniz.

Öncelikle internet aracılığıyla anlatılan veya Youtube için çekilen videolarından biraz uzak kalacağız yani burada okuduğunuz yöntemleri bizzat kendim uyguluyorum. “Copy Paste” tarzı anlatımla karşılaşmayacaksınız.

Bu yöntemleri uygulamak için haftada birkaç gün sizin için yeterli olacaktır.

Ben size balık tutmayı öğretiyorum, balığı tutmak için siz çabalamalısınız. Ben size direkt balık veremem, ben tuttuğum için sizlere paylaşıyorum ve paylaşmaktan güç doğar.

Sizlere kanıtlarıyla birlikte para kazanma yollarını anlatmaya başlıyorum.

Yandex Toloko ile Para Kazanma Yöntemi

Kolay görevleri yerine getirerek internette para kazanın

Yandex Toloka; genellikle sitelerin ilgili arama sorgularına uygunluğunu kontrol etmek, görselleri birbirine karşılaştırmak veya ürünlerin hangi kategorilere ait olduğunu belirlemek gibi, bilgisayarların yapamayacağı basit görevleri yaparak internetten para kazanmanızı sağlar. Yandex Toloka’da çalışmak çok kolay: İstediğiniz görevi seçip tamamlayabilir ve ödül kazanabilirsiniz. Çalışmanız için sadece internete bağlı bir bilgisayar veya mobil cihaz ve biraz boş zaman gerekir.

Sitede Türkçe açıklama olarak bu şekilde bahsediyor. İşte tam burada ben deveye giriyorum. Açıklama gerçekten doğru size birtakım görevler yaptırıyor bu görevler karşılığında görev başına değişen rakamlar ile dolar kazanıyorsunuz. (Günde 1 saatimi ayırarak ayda ortalama 50 – 120 dolar arası kazanç elde ediyorum.) Tabi ki işin taktiğini anlamak için bu kitabi okuyorsunuz.

Papara ile Para Kazanma Yöntemi

Taktik 1 (Üyelik ve Banka):

-Üye olmadan önce papara hesabı açmanız şart. Kazandığınız parayı sadece papara üzerinden çekebilirsiniz diğer çekme yöntemleri ülkemizde kullanılmıyor.

-Üye olurken tüm bilgilerinizi gerçek reel bilgilerinize göre girmeniz şarttır.

-Eğer bilgilerinizi doğru girmezseniz ilerde para çekerken sorun yaşayabilirsiniz. Sorun yaşarsanız sizden doğrulamak için kimlik bilgilerinizi isteyecektir. Mail adresinizi kontrol edin.

-Üyelik başvurusunda; aslında Yandex’e başvuru yapmış oluyorsunuz ve otomatik olarak Yandex Mail hesabınızda olmuş oluyor.

-0,5 dolar üzerinden işlem yapabilirsiniz ve papara sizden güncel oranlara göre kesinti yapabiliyor.

Taktik 2 (Daha Çok Görev):

Kayıt olduğunuzda size sadece Türkçe görevler gelecektir. Para kazanmak istiyorsak diğer dillerden ve teknolojiden yararlanmamız gerekiyor nasıl mı?

(Görevleri elimizden geldiği kadar doğru yapmamız gerekiyor çünkü puanlama Sistemi var puanınız ne kadar yüksek olursa o kadar çok görev gelecektir. O
yüzden puanlama sistemine dikkat etmemiz gerekiyor!)

-Dillerden yardım almamız konusu ise ayarlardan İngilizce, İspanyolca, Rusça, İtalyanca, Almanca V.B. gibi dilleri açmanız ve bu dillerden gelen görevleri doğru yapmaya çalışmanız. Siz dilleri kendinize göre arttırabilirsiniz.

-Teknoloji ise Google Translate indirmeniz gerekiyor.

Dil bilmeyenler aplikasyonun Kamera çeviri Yöntemi ile görevleri anlayıp yapabilirler.

Puanlama sistemi gerçekten önemli bunu düşürmemek için günde bir görev yapmanız ya da siteye giriş yapmanız yeterli olacaktır.

Bu şekilde puanlama skalanız oluyor girmediğiniz görev yapmadığınız veya sallamasyon yaparsanız eğri aşağıya doğru gidecektir.

Taktik 3 (Kazandıran Diller)

-Türkçe demek gerçekten isterdim ama maalesef Türkçe en az kazandıran diller arasında, Görevler ise bir tık zorlayıcı ve garip gelebilir.

En çok Kazandıran Dil İspanyolcadır.

İspanyol görevleri uzun olan görevlerdir. Ortalama 1 saat le 3 saat arası sürebiliyor ve 200 ile 600 görev yapabiliyorsunuz.

Görev başı ise 0,04 ila 0,12 dolar arası verebiliyor Toloka size.

Yani buda 600*0,06: 36 Dolar demek oluyor 3 saat içerisinde…

Görevler her zaman gelmeyebilir.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.