Rüyada Aba Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Aba Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Aba Görmek Ne Anlama Gelir?
Yayınlama: 01.10.2022
23
A+
A-

Rüyada Aba Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada aba görmek, yolculuğa delâlet eder, aba giymek: Üzerine bir aba giymiş olduğunu görmek, rızka, ferah kazanca ve saadete delâlet eder. Yine bir aba giymiş olduğunu görmek, hiç beklenmeyen bir yerden gelecek menfaat ile tâbir olunur.

Rüyada aba görülmesi, yolculuk ve sevindirici bir haber demektir. Bir kimsenin rüyasında aba üstüne oturduğunu görmesi; rütbesinin artacağına, rüyasında aba giydiğini görmesi; huzurlu bir kazanca ve mutluluğa kavuşacağı anlamına gelir.

Rüyada kişinin sırtından abayı çıkardığını görmesi; görevine son verileceğine, bir tüccarın rüyasında sırtından abasını çıkardığını görmesi işlerinin kötüye gideceğine yorumlanır.

Rüyanızda abanızı çıkarıp bir başkasına verdiğinizi görmeniz; elinizde olan malı başkalarına kaptıracağınıza delalet eder. Rüyada sırtınızdaki abanın siyah olduğunu görmek ise üzücü bir haber alacağınıza anlamına gelir.

Rüyanızda sırtınızdan siyah bir abayı çıkardığınızı görmeniz, halen içinde bulunduğunuz bir sıkıntıdan kurtulacağınıza işaret eder, beyaz aba giymek ele geçecek mala işaret eder.

Rüyada kaba yünden (kumaştan) yapılmış aba görmek ve bu abayı giydiğini de görmek sevinçli (sevindirici) bir ha­berle yorumlanır. Rüyasında bu kaba kumaştan yapılmış abanın üzerine oturduğunu görmek, rütbesinin artacağına işarettir. Rüyasında aba giydiğini görmek, beklenmedik bir yerden bir menfaat göreceğine işarettir. Rüyasında siyah bir aba giydiğini görmek, üzüntülü bir ha­berle yorumlanır. Rüyada siyah renkli abasını arkasından (sırtından) çıkardığı­nı görmek ise, içinde bulunduğu bir sıkıntı ve darlıktan kurtulacağına işaretle yorumlanır.

Rüyada Başkasının Aba Giymiş Olduğunu Görmek Ne Anlama Gelir?

Aba giymenin kötü yorumu olmadığı gibi başkasının da giydiğini görmenin iyi anlamları var. Beklenmeyen zamanda gelecek kazanç ya da bir işte menfaat sağlayacaksınız.

Bir kimsenin rüyasında aba görmesi, yaşanılan kötü hadislerin aile hayatına sirayet etmesine ve bu olaylar sebebi ile aile huzurunun ve iş düzeninin bozulması sebebiyle çok kötü dönemler geçireceğine, tüm bu sebeplerden ötürü çok büyük sıkıntılar çekileceğine yorumlanır. Ayrıca rüyada aba görmek yaşanılan bu sıkıntılı dönemden kurtulmak için kişinin yakın tarihte bir seyahate çıkacağına ve çıktığı bu seyahat döneminde edineceği bilgiler ve deneyimler sayesinde aksayan işlerini yoluna koyacağına, sıkıntıların ve sorunların bertaraf edileceğine bu itibarla büyük bir rahatlama yaşayacağına yorumlanır.

Rüya sahibi rüyasında aba giydiğini görmesi iş hayatında çok sıkıntılı günler göreceği ve bunun sonunda maddi manevi inanılmaz zararlara uğrayacağı belirtilir. Ancak hiç beklemediği anda karşısına çıkan tüm fırsatları değerlendirip bütün sıkıntılarından kurtulacağına alamettir.

Rüya sahibinin rüyasında aba yırtıldığını görmesi, kişinin hayır işleri peşinde koşacağına alamet eder. Bazı tabircilere göre ise kişinin rüyasında aba yırtıldığını görmesi, rüya sahibinin sıkıntılı bir hayatı olacağına yorulur.

Rüyada bir kimsenin aba giydiğini görmek, rüyada yabancı bir kimsenin aba giydiğini görmek, iş hayatınızda size karşı yakınlık göstermeye çalışan kimseler karşı dikkatli olup yaptığınız işlerde duygusal davranmaktan uzak durmanız gerektiğine, kazançlarınız da yapacağınız harcamalar konusunda dikkatli duyarlı davranıp elinizdekilerin kıymetini bilmeye yorumlanır. 

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.